Nábor do WorkoutBrno

Nábor do Workoutbrno

Otvíráme kroužky pro zájemce o cvičení ve WorkoutBrno.

„Cvičení pod naším vedení je zaměřeno na všestranný tělesný rozvoj, kde jsou kombinovány prvky calistheniky, gymnastiky, atletiky. Tréninky jsou zaměřené na rozvoj osobnosti ve všech směrech , jak po stránce fyzické ,tak po stránce socializační. Náš sportovní klub je zaměřen na calistheniku( streetworkout), která patří mezi neorganizované sporty. Díky tomuto, nejsou požadavky zaměřené na dosažení sportovního výkonu, ale na překonání sama sebe. Naší nejlepší atleti reprezentují WorkoutBrno na soutěžích ve streetworkoutu, překážkových bězích typu Spartan race a v crossfitových soutěžích. Ostatní atleti jsou součástí týmu a tréninkem si zdokonalují osobní schopnosti, které slouží k zdravému životnímu stylu, prevenci kriminality a sociálně patologických jevů. U nás vyhrává každý, který prostřednictvím cvičebních prvků překoná sám sebe. Proto se nezaměřujeme jenom na výchovu profesionálních atletů, ale na děti i dospělé z řad široké veřejnosti, kterým poskytujeme tréninkové zázemí. Pro všechny naše atlety připravujeme během celého roku zajímavé akce jako vánoční cvičení (24.12.), narozeniny Workoutbrno nebo letní soustředění. Přijímáme každého, který si chce ochutnat profesionální trénink, ale po kterém nikdo nechce, aby dosahoval profesionální úroveň. Pokud si však atlet vybere cestu profi atleta, snažíme se poskytnout mu tréninkové zázemí i podmínky ( volný přístup do tělocvičny, masáže v rámci klubových příspěvků atd.), na to aby se mu jeho osobní sen splnil.“

„SOKOLSKÉ HNUTÍ MIROSLAVA TYRŠE V NOVODOBÉM PODÁNÍ JAKUBA KYRŠE“ za workoutbrno Jakub Kyrš

INFORMACE:

Kdy: od 1.10.2018 do 31.3.2019

Kde: Tréninkové centrum Šumavská

Pro koho:

1 – Přípravka WorkoutBrno pro děti od 8-12 let

Treninky budou probíhat každé pondělí od 15:00 – 16:30. Cena příspěvků je 2500,-kč za půl roku. V ceně je zahrnuto 22 tréninkových jednotek, čepice Workoutbrno a taška na cvičební oblečení.

2 – Streetworkout pro děti od 13 – 18 let

Treninky budou probíhat každé pondělí, středa od 16:30-18:00 a pátek od 17:00 – 18:30. Cena příspěvků je 5000,-kč za půl roku. V ceně je zahrnuto 68 tréninkových jednotek, mikina s kapucí WorkoutBrno, tréninkové triko WorkoutBrno.

Veškeré informace o stavbě tréninkového plánu, obsahu tréninkových jednotek a představení trenérů se dozvíte na Informační schůzce dne 30.9.2018 v 18:00 v tréninkovém centru šumavská, nebo volejte na číslo: 775 468 775, rádi Vám zotpovíme všechny Vaše dotazy.

Za WB team Jakub Kyrš

Close Menu