Marek Babiš

Vzdělání

Marek Babiš

2014-2017 – Integrovaná střední škola automobilní Křižíkova 
Obor – Automechanik

 

Moje street-workoutová kariéra započala v lednu roku 2014, byl to můj osudový životní zlom, při kterém jsem mohl buď ustopit nebo se začlenit a začít něco dělat se svým životem.

Jako jeden z mnohých v této době jsem se potuloval s partou, jejíchž aktivity nebyly zrovna přínosné. Ať pro můj život, tak pro mé okolí.

Když se ohlédnu na starého Marka, byl to bezhodnotný kluk, kterého živila hlavně ulice a věci k tomu vybízející. 

V této době byl jediný sport, který jsem znal plavání a občasná jízda na kole. Neměl jsem ve svém životě žádné pořádné hodnoty, cíle ani sny, ale to vše se rychle změnilo, když jsem se náhodou ocitl u workoutového hřiště, kde jsem díky svým kamarádům “ musel “ projít prvním tvrdým tréninkem. Byl jsem slabý, nedokázal jsem absolutně nic a vše mě další den bolelo. Myslel jsem si, že ta bolest není správně, ale stále mě k tréninkům něco táhlo atak jsem začal sám se sebou a svojí vlastní vahou bojovat. Street workout se časem stal nejen sportem, ale pro mě i životním stylem. Začal jsem milovat ty pocity při tréninku, posouvání svých vlastních limitů, porážení svojí mysli, začal jsem hledat sílu ve svých slabostech. Budoval jsem tělo i mysl v jednom. Workout mě naučil bojovat se všemi životními boji, kterými jsem si už prošel, ukázal mi cestu, po které mě dodnes vede můj trenér Jakub Kyrš, který pro mě byl, je a vždy bude jednou z největších motivací a inspirací v mém životě. Spolu s workoutem jsem vyspěl, našel své sny a dokázal se dostat ze dna až na “ vrchol “ svých vlastních sil. Nikdy jsem nebyl dobrý sportovec, ale workout mě připravil na jakýkoliv možný sport, vyvinul se ze mě komplexní atlet schopný se kde čemu postavit čelem. Moje motto zní “ Nikdy se nevzdávej “ nebo také “ čím víc dáš, tím více se ti vrátí „. Život sám je pro mě velký boj, ale díky všem mým zkušenostem se stávám každý den silnějším, vytrvalejším a bojácnejším. Mojí vášní v tomto sportu je freestyle. Ale co je pro mě důležitější,. Motivace, inspirace. Můj sen je ukázat mladým i starším lidem, že nikdy není pozdě na to začít, že nikdy není pozdě na to najít svůj cíl nebo sen a jít si tvrdě pro to, co doopravdy chceš. Chci ukázat lidem lepší cestu, než kterou jsem si musel (bohužel/bohudík) projít já sám. 

Close Menu